Sloučení s o.s. Projekt HELL

Myšlenka sloučení více pražských sdužení do jediného subjektu je (pokud si pamatuji) stará asi rok. Postupně dozrávala a přeměňovala se, přes léto získala jasnější obrysy a nyní se dostává do stádia, kdy bysme rádi, aby se o ní dozvěděli i členové, kteří se během roku aktivně nepodílí.
Projekt HELL je další komunitní sítí jako jsme my, která se také hlásí k myšlence CZFree.Net a se kterou už nějakou dobu spolupracujeme, máme s nimy spoje a občas se potkáme na nějaké střeše.

A protože vymýšlet jednou kolo u nás a podruhé u nich je trochu škoda práce a navíc aktivních lidí je málo, řkeli jsme si, že sloučení by nám mohlo usnadnit ledascos. Samozřejmě, že kolem takové operace je spoustu věcí k dohadování a řešení. Nemá vyznam je sem všechny vypisovat , proto to zkusím shrnout, co to bude znamenat pro Prahu12.net:
* víc členů, APček a větší velikost
* pár nových aktivních členů
* změnu názvu na Prafree.net (aktuální dohoda o novém názvu)
* sjednocení členských příspěvků (snížení na wifi na 350)

Komě slevnění se to fakticky členů nijak nedotkne. Když vše dobře půjde mělo by ke sloučení dojít během podzima - udělalo by se to na Valné Hromadě, kterou bysme stejně dělali kvůli úpravám stanov (zavedení elektronických přihlášek/odhlášek).

Pokud chcete o sloučení vědět cokoliv více nebo máte jakékoliv postřechy, nápady, dotazy, obavy, prostě cokoliv, tak nám prosím napište ať je můžeme zapracovat do celého procesu.

Díky