Sloučení Komořan pod Prahu12.net

Komořany od samého počátku úzce spolupracovali s Modřanskou částí sítě. To že se nestaly součástí Sdružení už v samém počátku mělo několik faktorů, ale nakonec k tomu stejně došlo. Zbývá poslední část a to je začlenění jedlitlivých lidí z Komořan. Více informací v článku. (Informace se týkají pouze lidí z Komořan, kteří ještě nejsou členy Praha12.net, ale přitom se připojují ke komunitní síti v Komořanech, kteoru doposud spravovali matrad s cahou)

AKTUÁLNĚ:
K 8.6.2009 jsme odpojili všechny zařízení v Komořanech, ke kterým se nám nepodařilo přiřadit žádné nacionále. Pokud vám aktuálně nejde internet a ukazuje se vám černá listina pošlete na číslo tam uvedené sms, ve které bude: Jméno, Příjmení, email a IP adresa ze začátku černé listiny (bude to něco jako 10.27.XX.YY). My vám internet zpět pustíme, ale je potřeba poslat nám potom obratem na email zbylé informace tak jak je popsánu níže v tomto článku.
Díky

V současné době již správa Komořanské sítě spadá plně pod Prahu12.net poslední co schází je, aby se všichni připojení v Komořanech stali členy Sdružení (pokud tedy chtějí připojení nadále využívat).
Máme k dispozici od Matrada informace o tom kdo má do kdy zaplaceno v Komořanech, ale nacionále a kontakty v tomto měru pokulhávají. Abychom to dali nějak dohromady rozhodli jsme se pro tento postup:

1. Dneska dojde k rozeslání informace o tomto článku na všechny telefoní číla a emaily, které mám od Matrada k dispozici,

2. V následujících 10 dnech budeme očekávat následující informace na email info@praha12.net

- Jméno Příjmení
- přezdívka nebo jiné označení, pod kterým byste mohli být vedení u Matrada (pokud existuje)
- Adresa kde se připojuji
- email
- mobil
- ip adresy nebo MAC adresy zařízení se kterými se připojuji ( pokud je znám )
- Zařízení, kterým se připojujete (např.: Ovislink 5460 + anténa 19dB ). Pokud nevíte a nejsou na tom žádné cedulky tak to aspoň popište (karta v počítači a z ní kabel do antény za oknem co vypadá jako zahradní gril)
- datum do kdy si myslíte, že máte zaplaceno v Komořanech (abychom měli oboustranou kontrolu)
- stanu se členem Sdružení?

3. Zařízení, které jsou v současné době povoleny v Komořanech, ale nebudeme k nim mít k 25.5. informace čí jsou (tzn. nedorazí nám zhora uvedené nebo přihláška) budou zablokovány. Bez ohledu na to, zda mají nebo nemají v Komořanech předplaceno.

4. Následně budeme očekávat přihlášky. Přihláška by měla dorazit dříve než vám vyprší předplatné z Komořan. Pokud nechcete do Sdružení vstoupit, ale chcete zůstat připojeni jen po dobu do kdy máte předplaceno z Komořan, nemusíte posílat přihlášku, ale i tak potřebujeme mít výše uvedené kontaktní údaje.

V případě jakýchkoliv nejasností nám napište na info@praha12.net, případně můžete poslat sms na naší sms bránu (nesnažte se tam prosím volat - je to modem a nemá sluchátko :)) Informace o výši člrnských příspěvků najdete v sekci "O Nás - Pro Zájemce"

Cílem celé akce není žádná perzekuce , ale snaha udělat pořádek v databázi zažízení připojených v Komořanech.

Díky za spolupráci

Jan "ptak" Ptáček
předseda Praha12.net

PS: V sekci Dokumenty naleznete letáček, který jste měli dostat od Matrada.